Ağu 22, 2019 in Bizden Haberler
Bilecik II.OSB Ticaret Merkezi Yap-İşlet-Devret Modeli ile Proje Hazırlanması

İŞİN KAPSAMI:

Bilecik II.OSB Müdürlüğü yerleşkesi içinde bulunan tapu kayıtlarında Cumhuriyet Mahallesi 807 ada 4 parselde bulunan 19.020,22 m2 yüzölçümüne sahip parsel üzerinde yap – işlet – devret modeli ile proje üretilecektir.

Parsele ait yapılaşma bilgileri ekte verilmiş olan imar durumundan da görüleceği üzere 0.40 emsal değerine sahiptir. Parsel üzerinde toplam emsal inşaat alanı yaklaşık 7.600 m2’dir. Kat yüksekliği serbest olarak belirtilmiştir.

PROJENİN KONUMU:

Proje alanı Bursa – Bilecik çevreyolu kavşağında, kuzey doğusunda yeni hastane yerleşkesi ile Şeyh Edebali Üniversitesi kampüsü, Doğusunda ise Bilecik 1. ve II. Organize Sanayi Bölgeleri bulunmakta olup, Şehir merkezine 5 km. uzaklıktadır.

PROJENİN KONUSU:

Söz konusu proje alanında yapılması istenen yatırımın tespit edilmesi, sürdürülebilirliğinin araştırılması ve fizibıl olup olmadığının değerlendirilmesi amaçlanmaktadır.

İlgili yatırımcı proje alanında üreteceği yatırımın bölgeye katkısı, çevredeki hastane, üniversite ve OSB alanları ve şehir merkezine yakınlığı ile ilişkisini kurarak yap – işlet – devret modeli ile yapımını sağlanacaktır.

Yapılacak yatırımın ihtiyaç programı ilgili yatırımcı tarafından oluşturularak II.OSB Müdürlüğüne sunulacaktır. Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu tarafından başvurular değerlendirilecektir.

DETAYLI BİLGİ & DÖKÜMAN İÇİN:

Telefon & Faks: 0 228 213 04 03 / 0228 213 04 03

E-Posta & Web Adresi: info@bilecik2osb.org.tr / www.bilecik2osb.org.tr

Adres: Hürriyet Mah. Dumlupınar 5.Sk. No: 2/6 Valilik Ek Hizmet Binası Bilecik II.OSB Bölge Müdürlüğü Merkez/BİLECİK